TERENI razpored 2020

 

1-A- st./program/letnik skupine izvajalec Teren Predmet predvideni termini opombe avtobus opombe spanje
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Tal 2000 Ekofiziologija 1.10.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb MAZEJ-GRUDNIK Zdenka deponija Dogoše Ekofiziologija 7.10.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 2.L (2. st.) vsi PODLESNIK Jan Žarišče lubadarjev Ekofiziologija živali 26.10.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Trček Janja Hmeljarski inštitut Osnove Biotehnologije 9.11.2019   DA   ne
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Dolinšek A. Jana NIB Osnove Biotehnologije 9.11.2019   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina Dunaj Zoo Sist.in filogenija vretenčarjev 9.12.2019   DA   ne
EKNA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina Dunaj Zoo Sist.in filogenija vretenčarjev 9.12.2019   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 13.3.2020   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Mariborski otok osnove ekologije in ekologija živali 16.3.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Mariborski otok osnove ekologije in ekologija živali 17.3.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 20.3.2020   da   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 20.3.2020   ne   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematska botanika 21.3.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Mariborski otok osnove ekologije in ekologija živali 23.3.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 27.3.2020   ne   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 27.3.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 27.3.2020   da   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 27.3.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 28.3.2020   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 ŠIPEK Mirjana Iški morost varstvena biologija 2.4.2020 dogovor DOPS ne vstopnina ne
EKNA 2. let. vsi ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 3.4.2020   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 10.4.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 11.4.2020   ne   ne
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Goričko (Lutra center) Natura 2000 in HTS 17.4.2020   DA   ne
EKNA 2. let. vsi ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 17.4.2020   DA   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 17.4.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Pohorje biološki terenski praktikum 17.4.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 17.4.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Pohorje biološki terenski praktikum 18.4.2020   ne   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Mariborski park sistematska botanika 18.4.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Dravsko polje uvod v varstvo narave 22.5.2020   ne   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 24.4.2020   ne   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 24.4.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 24.4.2020   ne   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Boč sistematska botanika 25.4.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Goričko sistematika in filogenija rastlin 8.5.2020   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Kamnica sistematika in filogenija nevretenčarjev 8.5.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Ormoške lagune uvod v varstvo narave 8.5.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Goričko sistematika in filogenija rastlin 9.5.2020   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Kamnica sistematika in filogenija nevretenčarjev 9.5.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 15.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 15.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 15.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 16.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 16.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 18.5.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 19.5.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Šturmovci sistematika in filogenija rastlin 22.5.2020   DA   ne
EKNA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Kamnica sistematika in filogenija nevretenčarjev 22.5.2020   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Šturmovci sistematika in filogenija rastlin 23.5.2020   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 28.5.2020 Rakitovec ne   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 28.5.2020 do 30.5.2020 ne   da
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 28.5.2020 do 30.5.2020 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Rakitovec biološki terenski praktikum 28.5.2020 do 30.5.2020 ne   da
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 28.5.2020 do 30.5.2020 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 29.5.2020 Rakitovec ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Rakitovec biološki terenski praktikum 29.5.2020 do 30.5.2020 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. vsi PODLESNIK Jan, KLENOVŠEK Tina, KOZEL Peter Piran, Zoo LJ, PMS biološki terenski praktikum 1.6.2020 do 5.6.2020 ne parking da
PU-izo.BIO 2.L vsi PODLESNIK Jan, KLENOVŠEK Tina, KOZEL Peter Piran, Zoo LJ, PMS biološki terenski praktikum 1.6.2020 do 3.6.2020 ne parking da
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 4.6.2020   da   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Lisca sistematika in filogenija rastlin 4.6.2020   da   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 5.6.2020   da   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Lisca sistematika in filogenija rastlin 5.6.2020   da   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 6.6.2020   da   ne
EKNA 3. let. vsi LIPEJ Lovrenc Piran ekologija morja 8.6.2020 do 12.6.2020 ne parking DA
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Sečoveljske soline Natura 2000 in HTS 8.6.2020 potem v PIRAN ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 8.6.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 9.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 9.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 11.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 12.6.2020   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Ivajnšič Daniel Škocijanski zatok krajinska ekologija 15.6.2020   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Ivajnšič Daniel Ledavsko jezero krajinska ekologija 16.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 17.6.2020   da ok ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 18.6.2020   da ok ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 19.6.2020   da ok ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi ŠIPEK Mirjana Cerkniško jezero varstvena biologija 22.6.2020 spijo TNP ne   DA
EKNA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 23.6.2020   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi ŠIPEK Mirjana TNP (Triglavski n.p.) varstvena biologija 23.6.2020   ne ok ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Mangartsko sedlo biogeografija 24.6.2020   ne ok DA
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Mangartsko sedlo biogeografija 25.6.2020   ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 3 ŠIPEK Mirjana Mangartsko sedlo biogeografija 26.6.2020   ne ok DA
BIOLOGIJA 2. let. VSI MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 26.6.2020   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Mangartsko sedlo biogeografija 27.6.2020   ne ok DA
EKNA 2. let. vsi MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 27.6.2020   ne   ne
PU-izo.BIO 2.L vsi MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero biološki terenski praktikum 27.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 29.6.2020   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 Tadeja AZOLA okolica Maribora biološki terenski praktikum 30.6.2020   ne   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Vršič sistematika in filogenija rastlin 1.7.2020   ne   da
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Vršič sistematika in filogenija rastlin 2.7.2020   ne   da
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 ŠIPEK Mirjana lab.Bioteh./Volovja reber varstvena biologija 3.7.2020   ne   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Vršič sistematika in filogenija rastlin 3.7.2020   ne   da
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame ekologija podzemeljskih habitatov 28.8.2020   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame ekologija podzemeljskih habitatov 3.9.2020   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2019   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2019   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2019   ne   ne
PU-izo.BIO 2.L VSI Tadeja AZOLA   biološki terenski praktikum     ne

 

ne

 

 

Spletno mesto za svoje delovanje uporablja piškotke. Več o piškotkih.