Tereni 2019 - verzija dec.2018

 

 

1-A- st./program/letnik skupine izvajalec Teren Predmet predvideni termini opombe avtobus opombe spanje
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Tal 2000 Ekofiziologija 1.10.2018   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb MAZEJ-GRUDNIK Zdenka deponija Dogoše Ekofiziologija 7.10.2018   ne   ne
 2-MBIEKNA 2.L (2. st.) vsi PODLESNIK Jan Žarišče lubadarjev Ekofiziologija živali 4.11.2018   ne   ne
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Dolinšek A. Jana NIB Osnove Biotehnologije 9.11.2018   DA   ne
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Trček Janja Hmeljarski inštitut Osnove Biotehnologije 9.11.2018   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina Dunaj Zoo Sist.in filogenija vretenčarjev 8.1.2019   DA   ne
EKNA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina Dunaj Zoo Sist.in filogenija vretenčarjev 8.1.2019   DA   ne
 2-MBIEKNA 2.L (2. st.) vsi PODLESNIK Jan Žarišče lubadarjev Ekofiziologija živali 13.1.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 15.3.2019   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 22.3.2019   da   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 22.3.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 22.3.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Mariborski otok osnove ekologije in ekologija živali 23.3.2019   ne   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematska botanika 23.3.2019   ne   ne
EKNA 2. let. vsi ŠIPEK Mirjana biomi Graz biogeografija 29.3.2019   da   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 29.3.2019   ne   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 29.3.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Mariborski otok sistematika in filogenija rastlin 29.3.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Mariborski otok osnove ekologije in ekologija živali 30.3.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 ŠIPEK Mirjana Ormoške lagune varstvena biologija 12.4.2019 dogovor DOPS ne vstopnina ne
PU-izo.BIO 3.L VSI Tadeja AZOLA MURA biološki terenski praktikum 14.4.2019   ne   ne
EKNA 2. let. vsi ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 19.4.2019   DA   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 19.4.2019   ne   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 19.4.2019   ne   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 19.4.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Pohorje biološki terenski praktikum 19.4.2019   ne   ne
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Goričko (Lutra center) Natura 2000 in HTS 19.4.2019   DA   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Boč sistematska botanika 19.4.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Pohorje biološki terenski praktikum 20.4.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 20.4.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Mariborski park sistematika in filogenija rastlin 20.4.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 25.4.2019   DA   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 25.4.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Slov.obala, klifi biogeografija 26.4.2019   da   ne
PU-izo.BIO 1.L VSI Tadeja AZOLA Mariborski park sistematska botanika 26.4.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 3.5.2019   ne   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Kamnica sistematika in filogenija rastlin 10.5.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš  sistematika in filogenija nevretenčarjev 10.5.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Goričko sistematika in filogenija rastlin 10.5.2019   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Piramida osnove ekologije in ekologija živali 10.5.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Limbuš  sistematika in filogenija nevretenčarjev 11.5.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Goričko sistematika in filogenija rastlin 11.5.2019   DA   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Kamnica sistematika in filogenija rastlin 13.5.2019   DA   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Kamnica sistematika in filogenija rastlin 13.5.2019   DA   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Rakitovec biološki terenski praktikum 17.5.2019 do 19.5.2019 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Rakitovec biološki terenski praktikum 17.5.2019 do 19.5.2019 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 1 PAUŠIČ Igor Rakitovec biološki terenski praktikum 17.5.2019 do 19.5.2019 ne   da
BIOLOGIJA 2. let. 2 PAUŠIČ Igor Rakitovec biološki terenski praktikum 17.5.2019 do 19.5.2019 ne   da
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Šturmovci sistematika in filogenija rastlin 18.5.2019   DA   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Šturmovci sistematika in filogenija rastlin 19.5.2019   DA   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 23.5.2019   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 24.5.2019   ne   ne
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 24.5.2019   da   ne
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 24.5.2019   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 25.5.2019   ne   ne
EKNA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 31.5.2019   ne   ne
EKNA 2. let. 1 PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 1.6.2019   ne   ne
EKNA 1. let. 1 Tadeja AZOLA Lisca sistematika in filogenija rastlin 1.6.2019   da   ne
EKNA 1. let. 2 Tadeja AZOLA Lisca sistematika in filogenija rastlin 2.6.2019   da   ne
BIOLOGIJA 2. let. vsi PODLESNIK Jan, KLENOVŠEK Tina, KOZEL Peter Piran, Zoo LJ, PMS biološki terenski praktikum 3.6.2019 do 7.6.2019 ne parking da
PU-izo.BIO 3.L vsi PODLESNIK Jan, KLENOVŠEK Tina, KOZEL Peter Piran, Zoo LJ, PMS biološki terenski praktikum 3.6.2019 do 5.6.2019 ne parking da
EKNA 3. let. vsi LIPEJ Lovrenc Piran ekologija morja 10.6.2019 do 14.6.2019 ne parking DA
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Sečoveljske soline Natura 2000 in HTS 10.6.2019 potem v PIRAN ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 11.6.2019   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 12.6.2019   ne   ne
EKNA 2. let. VSI PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 14.6.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Ivajnšič Daniel Škocijanski zatok krajinska ekologija 14.6.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Ivajnšič Daniel Ledavsko jezero krajinska ekologija 15.6.2019   ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 17.6.2019   da ok ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 18.6.2019   da ok ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Trnovski gozd biogeografija 19.6.2019   da ok ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi ŠIPEK Mirjana Cerkniško jezero varstvena biologija 21.6.2019 spijo TNP ne   DA
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi ŠIPEK Mirjana TNP (Triglavski n.p.) varstvena biologija 22.6.2019   ne ok ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana Okrešelj-Alpe biogeografija 24.6.2019 mešano ne ok DA
BIOLOGIJA 2. let. 1 ŠIPEK Mirjana Okrešelj-Alpe biogeografija 25.6.2019 mešano ne ok DA
BIOLOGIJA 2. let. 2 ŠIPEK Mirjana Okrešelj-Alpe biogeografija 26.6.2019 mešano ne   da
BIOLOGIJA 2. let. VSI MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 27.6.2019   ne   ne
EKNA 2. let. vsi MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 28.6.2019   ne   ne
PU-izo.BIO 3.L vsi MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 28.6.2019   ne   ne
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Snežnik sistematika in filogenija rastlin 28.6.2019 do 30.6.2019 ne   da
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Snežnik sistematika in filogenija rastlin 28.6.2019 do 30.6.2019 ne   da
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Snežnik sistematika in filogenija rastlin 28.6.2019 do 30.6.2019 ne   da
BIO 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Alpe sistematika in filogenija rastlin 2.7.2019   ne   da
BIO 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Alpe sistematika in filogenija rastlin 3.7.2019   ne   da
BIO 1. let. 3 PAUŠIČ Igor Alpe sistematika in filogenija rastlin 4.7.2019   ne   da
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 ŠIPEK Mirjana laboratorij Biotehniška varstvena biologija 27.8.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 2 ŠIPEK Mirjana laboratorij Biotehniška varstvena biologija 28.8.2019   ne   ne
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi ŠIPEK Mirjana Volovje rebro, Krokar varstvena biologija 3.9.2019   da   ne
BIO mešano (2.,3.L) izb PAUŠIČ Igor Snežnik fitocenologija do 30.6.2019   ne   da
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame ekologija podzemeljskih habitatov jesen 2018   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame ekologija podzemeljskih habitatov jesen 2018   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2018   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2018   ne   ne
IZBIRNI mešano izb NOVAK Tone,KOZEL Peter jame speleobiologija jesen 2018   ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 Tadeja AZOLA xxxx biološki terenski praktikum     ne   ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 Tadeja AZOLA xxxx biološki terenski praktikum     ne   ne
EKNA 2. let. VSI ŠIPEK Mirjana   osnove ekologije in ekologija živali     ne   ne

 

Spletno mesto za svoje delovanje uporablja piškotke. Več o piškotkih.