teren Krvavec -LISCA-BIO 2.L, EKNA 1.L

TERENSKE VAJE      LISCA   2016

Biološki terenski praktikum ; BIO 2.L z Brankom Bakanom

Teren na LisciKozjanski park. Teren je obvezen!

Na teren se bo šlo z avtobusom. Kdor je doma blizu lokacije terena in se odloči, da pride z lastnim prevozom je le-ta na lastno odgovornost! V primeru lastnega prevoza pri laborantu Žanu podpišete IZJAVO.

Odhod z avtobusom iz MB v petek ob 8.00 izpred fakultete, vračanje v popoldanskih urah. Enako v soboto.

S seboj vzamite malico in primerno obutev ter Malo floro in ostalo ključe itd… lupe, sredstvo proti klopom itd….

TERENSKE VAJE      LISCA   2016

Sistematika  in filogenija rastlin; EKNA 1.L z asist. Igorjem Paušičem

Teren na LisciKozjanski park. Teren je obvezen!