Tereni 2015

1-A- st./program/letnik skupine izvajalec Teren Predmet predvideni termini opombe avtobus spanje
 2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 IVAJNŠIČ Dani Lisca krajinska ekologija 6.6.2015   ne ne
2-MBIEKNA 1.L  (2. st.) 2 IVAJNŠIČ Dani Lisca krajinska ekologija 5.6.2015   ne ne
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb BAKAN Branko Kamnica fitocenologija 20.4.2015      
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb BAKAN Branko Komarnik-Hrastovec vegetacijska ekologija 13.6.2015 od 11:30 - 17:00 da  
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi IVAJNŠIČ Dani Ledavsko jezero krajinska ekologija 19.6.2015   ne ne
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 BAKAN Branko Cerkniško jezero varstvena biologija 26.6.2015 prespimo TNP ne da
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) 1 BAKAN Branko TNP (Triglavski n.p.) varstvena biologija 26.6.2015 27.6.2015 NE DA
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Janžekovič Velenje varstvena biologija 11.9.2015   da NE
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) vsi Janžekovič Pogorelec varstvena biologija 12.9.2015   da ne
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb BAKAN Branko Pohorje fitocenologija        
2-MBIEKNA 1.L (2. st.) izb MAZEJ-GRUDNIK Zdenka   Ekofiziologija     ne ne
BIOLOGIJA 1. let. 1 BAKAN Branko Ptujski nasip sistematika in filogenija rastlin 17.4.2015   DA ne
BIOLOGIJA 1. let. 2 BAKAN Branko Ptujski nasip sistematika in filogenija rastlin 18.4.2015   DA ne
BIOLOGIJA 1. let. 1 BAKAN Branko Boč sistematika in filogenija rastlin 8.5.2015   ne ne
BIOLOGIJA 1. let. 2 BAKAN Branko Boč sistematika in filogenija rastlin 9.5.2015   ne ne
BIOLOGIJA 1. let. 1 BAKAN Branko Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 15.-16.5.2015      
BIOLOGIJA 1. let. 2 BAKAN Branko Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 16.-17.5.2015      
BIOLOGIJA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina, PODLESNIK Jan, KLOKOČOVNIK Vesna Dunaj Zoo biološki terenski praktikum 10.4.2015   da ne
BIOLOGIJA 2. let. vsi KALIGARIČ Mitja morje, klifi biogeografija 15.5.2015   da ne
BIOLOGIJA 2. let. VSI PODLESNIK Jan, KLOKOČOVNIK Vesna Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 22.5.2015   NE ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 KLOKOČOVNIK Vesna, PODLESNIK Jan Kolpa-Balkovci (tabor) osnove ekologije in ekologija živali 25.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 2. let. 2 KLOKOČOVNIK Vesna, PODLESNIK Jan Kolpa-Balkovci (tabor) osnove ekologije in ekologija živali 25.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 2. let. 1 BAKAN Branko Lisca biološki terenski praktikum 5.6.2015   DA ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 BAKAN Branko Lisca biološki terenski praktikum 6.6.2015   da  
BIOLOGIJA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina Prirodoslovni muzej SI biološki terenski praktikum 8.6.2015 na poti v PIRAN ne ne
BIOLOGIJA 2. let. vsi PODLESNIK Jan, KLOKOČOVNIK Vesna Piran biološki terenski praktikum 8.6.2015 do -12.6.2015 ne ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 18.6.2015   ne ne
BIOLOGIJA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 19.6.2015   ne ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 PAUŠIČ Igor Snežnik biogeografija 30.6.2015 spijo Snežnik ne da
BIOLOGIJA 2. let. 2 BAKAN Branko Trnovski gozd biogeografija 30.6.2015 spijo Trnovski ne da
BIOLOGIJA 2. let. 2 PAUŠIČ Igor Snežnik biogeografija 1.7.2015 domov ne da
BIOLOGIJA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Rakitovec ekologija rastlin 1.7.2015 do  -3.7.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Rakitovec ekologija rastlin 1.7.2015 do -3.7.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 2. let. 1 BAKAN Branko Trnovski gozd biogeografija 3.7.2015 domov ne da
BIOLOGIJA 2. let. VSI MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 8.7.2015   ne ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 BAKAN Branko Okrešelj biogeografija 11.7.2015 do -12.7.2015 ne da
BIOLOGIJA 2. let. 2 BAKAN Branko Okrešelj biogeografija 12.7.2015   ne ne
BIOLOGIJA 2. let. 1 BAKAN,Pipenbaher Kolpa-Balkovci biološki terenski praktikum 25.5.-29.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 2. let. 2 BAKAN,Pipenbaher Kolpa-Balkovci biološki terenski praktikum 25.5.-29.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Dolinšek A. Jana Ocean Orchids, Lušt Osnove Biotejnologije 10.10.2014   ne  
BIOLOGIJA 3. let. vsi Ciringer Rezka, Trček Janja pivovarna Laško Osnove Biotejnologije 14.1.2015   da ne
EKNA 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Boč sistematika in filogenija rastlin 22.5.2015   ne ne
EKNA 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Boč sistematika in filogenija rastlin 29.5.2015   ne ne
EKNA 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 5.6.2015   da ne
EKNA 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Lisca sistematika in filogenija rastlin 6.6.2015   DA ne
EKNA 1. let. 1 PAUŠIČ Igor Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 15.-16.5.2015      
EKNA 1. let. 2 PAUŠIČ Igor Rakitovec sistematika in filogenija rastlin 16.-17.5.2015      
EKNA 2. let. vsi KLENOVŠEK Tina, PODLESNIK Jan, KLOKOČOVNIK Vesna Dunaj Zoo Sist.in filogenija vretenčarjev/nevretenčarjev 10.4.2015   da ne
EKNA 2. let. vsi KALIGARIČ Mitja morje, klifi biogeografija 16.5.2015   da ne
EKNA 2. let. vsi KLOKOČOVNIK Vesna, PODLESNIK Jan Limbuš, Viltuš sistematika in filogenija nevretenčarjev 23.5.2015   ne ne
EKNA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Kolpa-Balkovci (tabor) ekologija rastlin 25.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
EKNA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Kolpa-Balkovci (tabor) ekologija rastlin 25.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
EKNA 2. let. 1 PODLESNIK, KLOKOČOVNIK Kolpa-Balkovci (tabor) osnove ekologije in ekologija živali 25.5.2015 do -29.5.2015 da - od Divače da
EKNA 2. let. 1 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 15.6.2015     ne
EKNA 2. let. 2 PIPENBAHER Nataša Pohorje ekologija rastlin 16.6.2015      
EKNA 2. let. 2 PAUŠIČ Igor Snežnik biogeografija 1.7.2015 domov ne da
EKNA 2. let. 1 PAUŠIČ Igor Snežnik biogeografija 2.7.2015 spijo Snežnik ne da
EKNA 2. let. 2 BAKAN Branko Trnovski gozd biogeografija 2.7.2015 spijo Trnovski ne da
EKNA 2. let. 1 BAKAN Branko Trnovski gozd biogeografija 3.7.2015 domov ne da
EKNA 2. let. vsi MAZEJ-GRUDNIK Zdenka Velenjsko jezero ekologija rastlin 7.7.2015   ne ne
EKNA 2. let. 1 PAUŠIČ Igor Okrešelj biogeografija 9.7.2015 do 10.7.2015 ne da
EKNA 2. let. 2 PAUŠIČ Igor Okrešelj biogeografija 10.7.2015 do 11.7.2015 ne da
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Goričko (Lutra center) Natura 2000 in HTS 24.4.2015   da ne
EKNA 3. let. vsi KALIGARIČ Mitja Sečoveljske soline Natura 2000 in HTS 15.6.2015 potem v PIRAN ne ne
EKNA 3. let. vsi LIPEJ Lovrenc morje ekologija morja 16.6.2015 do 20.6.2015 ne ne
EKNA mešano vsi ČARNI Andraž Pohorje pregled gozdnih združb Slovenije 12.5.2015   ne ne
EKNA mešano vsi ČARNI Andraž Prekmurje pregled gozdnih združb Slovenije 16.5.2015   da ne
EKNA mešano vsi ČARNI Andraž Donačka gora pregled gozdnih združb Slovenije 30.5.2015   ne ne
IBI 3. let. vsi KLENOVŠEK Tina, PODLESNIK Jan, KLOKOČOVNIK Vesna Dunaj Zoo biološki terenski praktikum 10.4.2015   da ne
IBI 3. let. vsi JUVAN Nina Donačka gora biološki terenski praktikum 30.5.2015   ne ne
IBI 3. let. vsi KLENOVŠEK Tina Prirodoslovni muzej SI biološki terenski praktikum 8.6.2015 na poti v PIRAN ne ne
IBI 3. let. vsi KLENOVŠEK Tina Piran biološki terenski praktikum 8.6.2015 do -10.6.2015 ne ne
IBI 3. let. VSI JUVAN Nina Pohorje biološki terenski praktikum 13.6.2015   NE NE
IBI 3. let. VSI JUVAN Nina Prekmurje biološki terenski praktikum 17.6.2015   DA NE
IZBIRNI mešano NOVAK Tone jame speleobiologija 1.11.2014   ne ne
IZBIRNI mešano NOVAK Tone jame speleobiologija 2.11.2014   ne ne
IZBIRNI mešano NOVAK Tone jame speleobiologija 3.11.2014   ne ne
IZBIRNI mešano NOVAK Tone jame ekologija podzemeljskih habitatov 4.11.2014   ne ne
IZBIRNI mešano NOVAK Tone jame ekologija podzemeljskih habitatov 5.11.2014   ne ne
IZBIRNI mešano - ekna BOREC Andreja eko. kmetije Urejanje in raba kmetijskega prostora xx.5.2015   ne ne
xFT Brežice vsi BAKAN Branko Dobrava ekologija        
xFT Brežice vsi BAKAN Branko Žadovinek-Brege ekologija        

Spletno mesto za svoje delovanje uporablja piškotke. Več o piškotkih.